» Poradna » Notebooky

Menší prohýbání monitoru

Zdravím, mám tento ntb - https://img.kasa.cz/k-foto/ilustrace/800/0/7/... , a jeho část s displayem, když na ni lehce přitlačím, tak se trošku prohne (když je zabřený) -když je otevřený, přitlačím na záda, jde to poznat na displayi, zkrátka udělá se tam menší ďolíček. Když jej otevírám, tak vždy část se prohne. Tohle by mi nevadilo, ale začala se mi lehce odlepovat spodní lišta ( to, kde je napsáno asus https://img.kasa.cz/k-foto/ilustrace/800/0/6/... ) Je to vada kusu, nebo je to normální? Měl bych to reklamovat? (Záda notebooku jsou pokryta lesklým plastem)Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Prohýbání je u těchto levných nb normální, ale i u některých drahých modelů.To odlepování reklamovat můžeš, záleží jak ti to vadí...můžeš být až měsíc bez nb po dobu opravy.

Když jsem měl pár dní levnější ntb, který byl taky dost tenký, tak ten se třeba neohýbal. Ale je pravda, že to byl kov, nikoli plast. Takže to není vadný kus, když se to ohýbá? Protože když se ohýbá, tak i ten display trošku, tak aby se i on nepoškodil. Pokud to jde normálně opravit (ta lišta), jen by to zalepili, tak bych to nereklamoval... to by nemělo cenu :D

Normalni to je, musis si holt davat pozor, abys display neposkodil.

dobře, díky :)

jinak, tu spodní lištu mám asi nechat tak, co? :D Nejraději bych dal do středu kapku vteřiňáku, ale to raději riskovat nebudu...kdyby se zase něco podělalo... :D

Kapkou lepidla nic nezkazis.