» Poradna » Počítačové sítě

Menim suciastky do pc

Moja zostava ...zakladna doska : msi 770-g45procesor: AMD Athlon II X3 435 2.9 GHzGrafika je nowa : XFX Radeon RX 470 4GB RS Dual Fan Triple XRam som ties zakupil nove :Corsair 8 GB KIT DDR3 1600 MHz CL9 Blue Vengeance Zroj takies novy :650wPotrebujem hlavne poradit z dosku a procesorom :D dakujem

Odpovědi na otázku

Kolko si ochotný do toho vraziť?

Tak 300e

I5 6500 a B150M Mortar..nič viac asi do tej ceny nedáš

Keby som siel do AMD ?

V tejto cene nemá zmysel. I5 je to naj čo môžeš mať

Tak kebyze sa viac buchenm po vacku ? co by si odporucil ?

Určite by som vždy odporučil Intel. Ale už Xeon :)

Do rad zde nebudu zasahovat, to je začátek hádek a nejistých řešení. Pro tazatele, nechceš raději počkat, až těch € bude 600,- a koupit následně novou mašinu? Tedy jako komplet co je v bedně (kdy disky či monitor už asi máš)? V našich končinách je to 17k Zlaťáků a to se už dá něco vymyslet.> Ber nebo nech být.