» Poradna » Programy

Meni cas po vypnuti PC

Zdravim Vas mam dosku foxconn a stale mi meni pri vypnuti cas a datum, kde moze byt problem?

Odpovědi na otázku

Slabá baterka na desce.

Souhlas, vyměň baterku a bude to v pořádku.

Kde zozeniem baterku do dosky?:)

V zelenině ne, jinak všude. No, papírnictví to asi taky nepovede, asi to bude muset být něco se součástkami, popř. počítači, telefony, foto. Baterka se nazývá CR2032.

Ještě si dej pozor na to, že při výměně se ti pravděpodobně zruší nastavení SETUPu. Já to řeším tak, že pokud je k baterii dobrý přístup, tak ji měním při zapnutém počítači.

blbost... ještě ho to vyfackuje! To by si mohl rovnou pro jistotu strčit prsty do zásuvky... Vyměň ji normálně při vypnutém PC a vytaženém z elektřiny. Za tu trochu nastavení v BIOSu nemá cenu riskovat!

JP - protože jsi vůl - baterka je vyměněná, i když je někdo levák, za 20sec.
A to co radíš ty, je vrchol debilárny.

peterr:Já bych řek,že používáš W7/určitě víš,o čem tu píšu...aktivace systému že/,a tudíš máš ted problém s časem v biosu.