MemTest stale vyhazuje chyby!

Program memtest na pamete mi stale ukazuje chyby co procento ubehne v mem testu na pise to chybu..... nevite jak to opravit, neznate nejaky program na opravu pameti?

Odpovědi na otázku

Nic take neexistuje. Nechcel by si nahodou nejakym programom opravovat aj defekt na aute? Sa spametaj, lama.
Vadnu pamat vymenit, nic s tym nespravis.

sem se na to ptl protoze pod tou chybou me odkazuji na napravu chyby na urcitem vebu ale tam nic nestahnu jen zas si prectu podropneji neco o chybe.

LOL, no ked ti ukazuje chyby, tak je pamat asi chybna, nie? Akym programom by si asi tak chcel opravit hardwarovu chybu? Ak mas v pocitaci viac pamatovych modulov, vsetky vyber, a postupne vkladaj po jednom a testuj. Takto zistis ktory kus je vadny. Ten zahod, a kup si novu pamat...

pokud hlásí chybu oba moduly je to divné, jakou verzi memtestu máš, netaktuješ?, co bios není novější co je to za ramky, jaké je časování, co píše everest, taky může být vada na desce atd...

no mel sem 1gb +512mb ramku tu 512tku sem vyndal a dal misto ni 256tku co me tu jeste nekde lezela a v mem testu bez chyb... asi je ta 512tka vadna.

Jestli jsi taktoval tak jim zkus trochu zvysit napeti. Zkus jim pridat 0.1 az 0.2 V a mozna to pomuze.

-chyba nemusí být v paměti , může to být vadný pamětový řadič nebo CPU
-chyba může být "umělá" jedná se o proje nekompatibilní paměti se základní deskou.

Jinak tohle se neopravuje jen vyměňuje a vyhazuje