» Poradna » Programy

Memory Stick

Jakej je rozdím mezi memory stick / memory stick PRO / memory stick DUO.
Duo je myslím menší.
Dík Tom

Odpovědi na otázku

memory stick ma kapacitu do 128 MB, MS PRO od 256 MB a viac, MS DUO je specialne MS pouzitelne aj v mobiloch, je to vlastne maly MS + adapter velkosti normalneho MS. maly MS pouzijes v mobile, ked to chces pouzit vo fotaku, das to do toho adapteru a mas "klasicky" MS. este existuje MS SELECT s kapacitou 256 MB, su to 2 klasicke MS v jednom kuse s kapacitou 2x128 MB ale nemozes ich pouzivat naraz. po zaplneni 128 MB si mozes rucne prepnut prepinacom na MS na druhu banku...preto oznacenie select.

Neviete aký je rozdiel medzi Memory Stick Pro a Memory Stick Pro ULTRA II ? Ako sa to prejavuje vo foťáku ? Nie je to iba reklama ?