» Poradna » Programy

Megaworks THX 550 5.1

nevite, zda existuje nejaky zpusob jak zapojit tyto reproduktory pres dig. vystup na me audigy 2 ZS?? a v pripade, ze ano, jak? diky

Odpovědi na otázku

Ty repra maj anlog vstup? pokud ano tak by sis musel poridit dekoder ,vyrabel ho driv Creative a jestli to ho nekdo jeste vyrabi nevim. Kazdopadne na tyhle plastacky staci anlogovej 5.1 vystup-

SB Audigy 2 ZS má digitálny vstup ale uvedené reproduktory majú len analógové výstupy. Bez použitia externého dekóderu sa to nedá.

Audigy 2ZS má digitální výstup. Tvoje reproduktory jsou 550D nebo prostě 550? Pokud jsou to obyč 550 proč je chceš zapojovat digitálně?Samozřejmě by to šlo ... přes tento převodník:http://www.creative.com/products/product.asp ho prodávali na Czechcomputer.czTy nic takového ale nepotřebuješ...

nebyl jsem si jistej, ale jsout to ciste 550 tudiz analogove. Nemate zkusenost s temi 550 D? rad bych vedel, zda je mezi nimi co se tyce kvality prehravani rozdil. dik