» Poradna » Notebooky

Mega drops

Ahoj tak nějak nevím jak začít píšu uplně poprvé do poradny :DNo mám tokovej problém když si zapnu hru (třeba) hraji hraji a najednou mi začnou padat fps myslím jako že mám (příklad) 60fps a najednou mi to hodí 5fps neví někdo co stím

Odpovědi na otázku

Zmer teploty.

Mega drops? To zní jako ňákej název bonbónů.

Jaká hra? Jaká konfigurace?

Zjisti si jaké máš teploty.

teď je ve škole..

"nevím jak začít"Je dobré začít podáním informací týkající se problému a s jeho smysluplným popisem.1.Jaká je hardverova konfigurace?2. U jaké hry dochází k fps dropům?3. Verze OS? verze ovladačů?4. Nastavení grafických možností hry?5. Podle čeho zjišťujete FPS? Je přítomno i zpoždění?6. Kdy se to děje? Intervalově, nebo při nějaké konkrétní činnosti, události? Po jak dlouhou dobu?

víme co s tím je - něco není ok, co, viz kolega s několika základníma otázkama.Jaký hw, jaká hra, jaké nastavení, jaké rozlišení, jaké další věci běží mimo hru, etc.

To jsou drop-outs, drop outy. Dropy jsou ptáci https://www.google.com/search