» Poradna » Počítačové sítě

Mega cloud - více účtů?

Nemá někdo vyzkoušeno - můžu mít víc účtů u cloudu Mega? Potřebuju dočasně uklidit data a 50gb je málo...

Odpovědi na otázku

Ano, můžeš. A dokonce jde mezi nimi data snadno přesouvat pomocí sdílení.Budeš potřebovat druhý mail.

Druhý email není potřeba, pokud máš účet na gmailu, je na to jednoduchý fígl. Při registraci nového MEGA účtu stačí jen trochu modifikovat mailovou adresu. Při adrese uzivatel@gmail.com doplníš "+" a nějaký text, tedy třeba uzivatel+test1@gmail.com. Potvrzovací email ti přijde stejně na uzivatel@gmail.com, ale pro MEGA je to nová adresa. Takhle si můžeš vytvořit libovolný počet MEGA accountů a nemusíš k tomu zakládat nové maily a pamatovat si je ...možná to funguje i na jiných freemailových službách, ale nemám to odzkoušeno

Díky, výborně

Mám dva účty na cloudu a fungují normálně.