Media Player, USB, Doom 3

Zdravím, mám více dotazů tak jsem se rozhodl je všechny napsat sem.
1) Media Player - Bláhově sem myslel že MP je na přehrávání muziky v Mp3 nejlepší, protože je od Microsoftu, je ve Windows, apod. Jaké bylo moje zděšení když jsem si pustil album s 15 písničkami a MP jich přehrál pouze 4 !!! a u ostatních nechal jenom červené vykřižníky, ale přitom když jsem na ně poklepal tak normálně hráli  Tak jsem se nasral, stáhnul Winamp 5.04 Lite a spokojenost. Jenom bych se chtěl zeptat čím to mohlo být? Nechci se už k MP vrátit ale jen mě to zajímá ...
2) Někdy mě poskakuje moje USB myš po obrazovce. Třeba jí sunu vlevo a najdednou začne poskakovat kurzor a skončí někde v rohu. Třeba i u her jdu a najednou čumím do stropu  Mám Genius Net Scroll USB ale dělaly to i ostatní myši. Snad jedině MS Explorer 4.0 né ale ten mě překousla kočka  (u této Geniusky ale drát ještě nakouslej není ). Čím to může být?
3) Tak co říkáte na Doom 3? Už je tu nějakej ten týden ... Pro mě je to božská hra. Úplně stejná jako Doom 1 a Doom 2. Už jí hraju podruhé na Veterána a je to pořád nářez jako poprvé. Pokaždé mě překvapí i ten nejnascriptovanější Imp za dveřma  Krásná grafika, skvělý příběh (pro ty co umí anglicky a pouští si video disky, audio nahrávky a čtou e-maily ) a naprosto perfektní hratelnost. Ve večerních hodinách zhasnu a třeba do půlnoci hraju a hraju a hraju. Přes den Unreal Tournament 2004 ale už se nemůžu dočkat až to slunko zapadne, a spěchám s práce A co vy? Jak vám jede? Mě v 1024x768 / High Details zhruba 36 FPS v time demu.

Odpovědi na otázku

Nikdo?

1) neviem mediaplayer pouzivam na niektore filmy, na mp3 mam winamp (mediaplayer pouziva kodeky win, winamp ma svoj dekoder, takze problem hladaj tam (v kodeku))2) ak to robi opticka mys skus jednofarebnu podlozku.3) nevyjadrujem sa, doom3 som este nehral a asi ani tak skoro nebudem (neni casu na nic)

... este k tomu 1) neboli tie subory vo VBR alebo mp3-pro (prehravalo to kvalitne alebo tam boli skreslenia)? kto to komprimoval? Ak to "mp3 album" mas "zlepene" z mnohych zdrojov alebo P2P tak sa necuduj ze je kazda skomprimovana inac.

No já to mám samozdřejmě legální ty mp3. Udělal jsem si je z Easy CD-DA Extractoru 7.1 (Lame 1.96) o 256 kbit/s. Přehrávalo to dobře, stejně jako teď Winamp, jenom mě to prostě půlku nepřehrálo ...

Nazdar hráči, playere, Aleši, Alešku... tva GF 5900@5900Ultra zvlada Dooma jen na 1024X768?? Nic moc teda chlape, mel jsi koupit radeji ATI 9800Pro@XT. S tou me to vali na 1280X1024 tez na high s efektama a vyhlazovanim 2X. mej se, nestyd se za svuj nick a pozdravuj v Pekle

Nechápu ty nicky na začátku. No mám GF 5900 od Microstaru a jsem spokojenej ale přetaktovanou jí nemám. Mě těch 1024x768 bohatě stačí.

Tak neviem, ja som vykricniky v mediaplayeri este nevidel (ja pouzivam mediaplayer 6.4 ptz. novsie sa mi zdaju uplne uhodene az nefunkcne , a tam nemam ani playlist - nepotrebujem :)

Já mám tu devítku, tak to bude asi tím. Ale co winamp je lepší

Neviem nejaky problem bol bud s kodekom alebo mal mediaplayer problemy aj sam so sebou :). Winamp je ok.S tou mysou skus inu (jednofarebnu) podlozku ako som pisal, ak to nie je optika ale obycajna gulickova tak skusit inu mys, bude rozkusany kabel :)

Je to normální optika (kuličku už bych mít nemohl mám normální dřevěnej stůl ale zkusím si tam dát nějakou černou podložku a uvidíme

Legální mp3?????? Kdybys tady sprostě nekecal...

Co?  Prostě mám originální audio cédéčka mé oblíbené kapely (Tři sestry a Brichta) a udělal jsem si v Easy CD-DA Extractoru (který mě stál 1250,-) legální mp3!  Nejsem nějakej zasranej pirát

1- to neries, proste Winamp a na filmy BSplayer2- to su srackove mysi, hovori sa tomu ze sa utrhne...robi to nekvalitna optika, teda opticky senzor. tiez mam geniusku a nadavam na to. plus problem moze byt aj v tom USB, ci sa to nebije s inym zariadenim - mys a klavesnicu zasadne PS2.3-fajn hra, ja ju tiez hravam az po polnoci, viac vidim v tej tme a je potom lepsia atmosfera...ale potom na ukludnenie si davam GTA vice city, inac by som nezaspal ...inac k Doomovi urobil Mrazik aj cestinu...