» Poradna » Programy

Media player classic,jak opakovat video ve smyčce ?

Jak si nastavím v media player classic aby se videoklip stále opakoval do kola?Nikde jsem tuto prehistorickou funkci neobjevil

Odpovědi na otázku

Je to v nastavení dole.

tak to nevím kde,tam je akorát play,stop,rew,ffd a step,nic jiného.

No a co myslíš že je ten REW?Rewind=opakování-kolik let máš pomocné?

Ty chytráku,rewind je přetočit tak si nejdřív trochu čti co píšeš ať nejsi za hlupáka ty.

V tom options to je a funguje,nicméně to nemá ten přehrávač někde klasicky dostupnou tuhle funkci?

Rewind =vrácení na začátek a přehrání znova-opravdu ta oprava od tebe sedí,blbečku.

pokud se podíváš chytráku na titulek tak bys měl pochopit že mi jde o slovo a funkci repeat ale předpokládám že podle tvého emailu budeš ještě dosti nevyzrálý.
PS:je zvláštní že druhá rada kolegy byla správně

View > options > playback >repeat forever nefunguje?