Media Player Classic

Chcel by som sa opýtať kde sa da zohnať staršia verzia prehrávača Media Player Classic, vhodného pre Windows 95, nakolko povodny subor je v počítači odinštalovaný. Skúšal som nainštalovať aj verziu MPC 6.4.9.0. ktorý by mal byť aj pre Win 95,ale po spustený mi píše že : Soubou Quartz.dll je propojen na chybejuci export RPCRT4.DLL:NdrStubCall2.

Odpovědi na otázku

ale tam niesu všetky verzia,najstaršia je 6.4.5.1 a ale ja hladám ešte staršiu,tato nieje spustitelna na Win 95

Ta verze je z roku 2003, uz opravdu nejede na Win95 ?