» Poradna » Programy

Media Player Classic Home Cinema -je skinovatelný?

Media Player Classic Home Cinema - je skinovatelný?
Vždyť jinak je výborný.

Odpovědi na otázku

Je,ale témata moc nejsou

Aha, a kde na netu najdu aspoň jedno téma?

Aspoň jedno je defaultně instalováno.
Přehrávač si spouštím abych se kochal něčím jiným než je jeho vzhled!

ty mas linux, ten je skinovatelny hodne, muzes se kochat zatim svejma prispevkama, O Mocny !

Stejně jako existuje několik verzí přehrávače,které nemají domovskou stránku,tak existují i témata různě roztroušená po internetu,ale pokud vám jde o změnu okrajů okna a podobných blbostí,to přehrávač implicitně přebírá ze systému,pro takovou změnu je nutné téma vložit do přehrávače a celý spustitelný soubor znovu sestavit.

Media Player Classic je totiž portable aplikace,celý program se v základu sestává pouze z jednoho EXE souboru

vyhoda tohoto prehravace je prave v tech funcich a skinovani jako takove nema, protoze diky tomu je nejmene narocny na vykon OS, muzes menit obrazek na pozadi, jinak si dej na hudbu Winamp a ten je ULTRA-skonovatelny