» Poradna » Programy

Media Monkey

Dobrý den,
zkouším Media Monkey, všude píší, jak je super, ale já se v něm vůbec nevyznám, používal jsem celá léta Winamp. Potřebuji poradit:
1) kde mohu změnit barvu titulků, když přehrávám film s přiloženými titulkami
2) jestli se umí připojit na net a ukázat interpreta, kterého právě přehrávám (winamp se připojil např. na wikipedii)
3) nevím, jak tam mít v tom hlavním, velkém, prostředním okně obrázek alba, který právě hraje. Je jen malý dole v pravo.

Moc děkuji za Vaše rady a přeji hezký večer

Odpovědi na otázku

1) Nepouzivam, takze neporadim
2) Nevim, jestli je to co myslis, ale kdyz kliknu na okno, ktere vyskoci nad hodinami vpravo dole (pri zacinajici pisnicce) tak me to hodi automaticky na amazon.
3) CTRL+ALT+A

snad jsem trosku pomohl ;)

Moc díky, pomohl. Ty titulky také už neřeším, Media Monkey neumí zvýšit rychlost u přehrávání filmů, takže jsem na filmy pořídil jiný player, MM bude jen na hudbu.

A ještě jeden dotaz: umí stáhnout obrázek právě přehrávaného alba? Myslím tím obal alba, alespoň přední.

Díky, hezký den

pokud se klikne pravym na pisnicku, tak ma moznost ,,auto-tagovat z webu'' a tam si potom jenom jenom clovek zaskrta, co chce ;)