» Poradna » Programy

Medal of Honour

Poraďte prosím se spuštěním téhle hry.Po instalaci, kdy splňuji hardwarové požadavky, se spustí intro, nastavení atd.Poté co dám New game vyskočí obrazu do okna zabírajícího cca 2/3 obrazovky v L horním rohu a program požaduje připojení k internetu.Pokud se nepřipojím hra se spustí, ale nefunguje ovládání myší . pohyby, myš reaguje normálněš v desktopu.Pokud se připojím, žádná data se neodešlou a po odpojení jede hra normálně, ale v tomtéž oknu, nelze přepnout na celou obrazovku.Když hru vpnu a zapnu, problém se opakuje.Veškeré gamefixy jsou up-to date dle verse hry.děkujicmoudina

Odpovědi na otázku

Mam ten samej problem.A druhej je ze vykopnu GF256DDR,ktera poprve nestaci na gamesu v max.detailech. Ja mam WinXP a pokazde to chce sitove pripojeni.Nevim cim to je skousel jsem vsechno.Doufam ze se nekdo ozve.

Rešení je jednoduchý. Ve správci HW zakaž modem nebo síť.kartu a bude to ok.

Hm, tak to je vyborna hra. Nechce jeste pred kazdym spustenim preformatovat HDD ?

V okamžiku, kdy hra spadne a vyskočí okno připojení je třeba toto okno uzavřít a dále na nic nesahat. Hra normálně nalouduje a jakmile je slyšet z repráků zvuk hry, je možno myší z lišty spustit hru. Je fakt že to trochu trvá, ale funguje to spolehlivě.

Já se z toho poseru.Co se týče instalace zlatej RTCW.Předpokládám, že jsme všichni šťastnými majiteli alfa-version.....

Je to opravdu pěkná prasárna. I když máte zapnuté nepřipojovat (někde v ovládací/systém/nastavení inetrnetu pravidla  pro o vytáčení) tak ta hra prostě změní na výchozí připojení na vytáčet dle potřeby nebo jak se to jmenuje a už se to sere na internet..To je ale VELKÁ prasárna. Já to udělal tak, že jsem zrušil telefonní účty. Je na to šikovný program Dial Up Magic www.techmagic.com dokáže zazálohovat všechny účty naráz i s hesly (nutno zaškrtnout) a pak je zase nacpat zpátky. Je to shareware a funguje v XP.Oproti zakázání modemu nemusíte restartovat PC - alespoň mě zakazování ISDN vyžadovalo restart v XP, nevím zda modem bude chtít taky.

Už jsem to tu psal, v XP stačí modem zakázat ve správci HW, bez restartu.Nevím, jak ve Win98 a 2k.

Ja to riesim tak ze ked sa objavi okno pripojenia stlacim -ALT+F4  :)

Tak nevim, ale mne tedy nic nevytaci. Mozna, ze jsem neinstaloval podporu pro online parbu.

A můžeš prosím sdělit podronbnosti ? např. verze hry , os, případně něco na blokování vytáčení ?Podporu pro hraní po internetu jsem pochopitelně neinstaloval.Dík