» Poradna » O Živě.cz

Medal of Honor

procesor -intel (R) core (TM) i5 - 2450M CPU @ 2,50 GHzRAM 4,00 GBsystem - 64 bitový operační systém. NotebookMedal of Honor šlo by to hrát DíkyOdpovědět na otázku

Odpovědi na otázku

Za prvý, jaký díl MoH? A za druhý, už ti dneska po druhý postuju link na notebookcheck, tak se tam podívej, výběr her tam máš solidní.http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-3000.37...

Díky zkusím a alespoň nějaký díl by šel

Takže když to na low sviti zeleně tak se to sekat nebude ?(call of duty modern warfare 4)Mám Armu sviti to tam úplně červeně ale přitom se mi to trochu sekárie?Díky

Takže když sviti zeleně na low call of duty modern warfare tak to půjde bez sekání?