» Poradna » Programy

Medal of honor pacific assault

Mám tuhle hru staženou z netu ale při instalu win hlásí že nemůže najít soubor medal of honor pacific assaulttm_code.exe On tam ten soubor je, píše se do něj serial jenže systém ho prostě nezpustí.Hledal jsem na googlu nejakej patch ale nic jen tuny různejch diskusí se stejným problémem a nikde nic.Zajímalo by mě jestli se vám to někomu povedlo nainstalovat a jak??????????????????????

Odpovědi na otázku

mne to slo normalka, pohoda, sicko po masle......asi to mas zle napalene

Tak tento problém u mě nastal taky. Instalovat z dvd se to nepodařilo, tak jsem to skopčil na hdd a odtud chtěl instalovat - bohužel se objevila výše uvedená hláška. Do dnes jsem ho neodehrál. Tak teď čekám na call of duty 2.

Myslim,ze kupa original by pomohla. Ech...

Peníze je lepší utrácet za jiný věci ne za takový blbosti je MOHA když to nejde budem pařit něco jinýho!