» Poradna » Programy

Medal of Honor : Pacifik Assault

Čau všichni. Potřebuju poradit se spuštěním této hry. Na začátku se zobrazí výčet karet, pod kterýma byla tato hra testována a pokud jednu z tohoto výčtu nemáte, tak smůla. Mám NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP 8 x. Na této kartě mě v klidu jedou hry jako Far Cry, Doom 3 neo HL 2, takže pochybuji, že by tuhle hru nezvládla. Nevíte někdo fígl ? Moc dík. * ivoman@centrum.cz

Odpovědi na otázku

Je to proto, že tahle karta nepodporuje DirectX 8.1.Mam jí taky a hra mi nejde.GF 440MX podporuje jen DirectX8.0.U Medal of Honor píšou min. 8.1 DirectX.

mam Duron 800Mhz, Nvidia FX5600, 512MB Ram - - bude mi to fungovat?

Potrebujes kartu, ktera ma pixel shadery. Ta tvoje je nema. To neoblafnes

tohle by ale mam pocit slo obejit programem 3D Analyze. Je to obdobne jako kdyz se tady resit Richard Burns Rally. Ta je udelana na karty s podporou DX9 a na jinych bys to nemel spustit. Tenhle program ti ty funkce, ktere chybeji grafarne doplni (samozrejme za cenu snizeni kvality textur - v RBR byly nektere plochy sedive). Ale tak alespon se to spusti a da se to hrat