» Poradna » Programy

Medal of Honor : Pacifik Assault - Konec hry?

Pls poraďte mi prosím.Jsem asi v posledním levlu na nějakém letišti. Všechny japončíky jsem postřílel. Jsou tu k dispozici 3 protiletecká děla. Já střílím tím posledním po letadlelch. Pár japonských sestřelím ale od někud po chvíli vždycky přiletí bomba a je po mě. Zkoušel jsem to snad 100x a pořád nemůžu přijít na to jak tuto hru dokončit. Neudělal jsem něco špatně, nebo snad opoměl? Díky všem hráčům kteří tuto hru už dokončili a poradí mi.

Odpovědi na otázku

Konec hry to teda neni - konci to na ostrove kde mas obranit v predposlednej misii jeden kopec ...Ale - na tom letisku mas striedajuce sa ulohy - najprv efektivne zabit japoncikov - pomoct pilotom do lietadiel, potom ochranit hangary - t.j. strielat len po lietadlach utociacich na hangary. A este sa mi zda ze dakde je aj uloha ochranit take velke cierne lietadlo - Black Cat. Presiel som to na Easy aj Normal bez roblemov.Staci vzdy poriadne sledovat co po tebe chcu - Tab.Vela zdaru