Mechanika?

Zdravím, mel jsem nefunkční mechaniku, tak jsem ji vyměnil za pravděpodobně funkční, ale pro jejím zapojeni a spuštění PC vyskočí hlaska: DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER..Párkrát jsem zkoušel ty mechaniky vyměnit, u te staré se PC zapnul normálně u nové hláška..Vůbec se nevyznam a netušim, co delat.. Možná pomůže, ze ta, u které se pc spustí normálně je Super multi DVD drive a ta s hláskou je super multi DVD rewritter..Win 7 proffesional32 bit Předem moc diky za tipy.. Jestli je potřeba nějaké podrobnější info, tak dodam

Odpovědi na otázku

Ako je pripojena?(kabel) Ma jumper master/slave, je spravne prepojeny?

Při té operaci jsi pravděpodobně odpojil napájecí, nebo datový kabel z pevného disku či SSD. Zkontroluj. ☺

Jak píše René - zkontroluj v BIOSu nastavení pořadí bootování. Zřejmě máš nastaveno jako výchozí boot z CD/DVD.

Díky, pomohlo (y)