Mechanika nečte CD

Mechanika nečte CD. Normálně DVD přehrává a CD vůbec nenačte.//upraveno, vyhozen termín "disketová" aby to nevypadalo jako trolling a všichni si z toho nedělali srandu. Sám tazatel uvádí, že se spletl.//

Odpovědi na otázku

Je tam dvojitý snímač. Jedna část je pro DVD a druhá pro CD.No a tobě ta druhá odešla. Vyměň mechaniku za novou (cca 400 Kč).

Děkuji.

Mechanika zřejmě odešla do ekulí. Koupit novou není zas taková investice.

Pravdepodobne mechanika odesla, ale napred bych ji otestoval z nejakeho live distra, pripadne zkusit nabootovat z nejakeho cd, aby se vyloucila chyba v systemu.

utři flanelem laserové voko