Mechanická klávesnice s nízkým zdvihem kláves?

Ahoj,vyzkoušel jsem už několik mechanických klávesnic. Jsou fajn, aktuálně mám Cherry (Red switches)... opravdu se mi na nich dobře píše, ale většina klávesnic, co jsem měl šanci vyzkoušet, mají šíleně vysoký zdvih kláves. Připadám si jako, kdybych se vrátil zpátky v čase.Existují nějaké mechanické klávesnice, které mají zdvih nižší? Doporučte mi nějakou, díky!

Odpovědi na otázku

škoda toho trackballu - pro mě zbytečné, místo toho bych raději měl numlock.