» Poradna » Programy

MCE - nejde naladit digitální televizi.

Zdravím, mám TV hybridní kartu od Averu a používám Windows 7. Televizi jsem zatím sledoval přes MCE, vše fungovalo, až jednou při spuštění mi MCE vypsal, že nebyl naleznen žádný signál. To jsem řešil přeinstalací Windows (nebyl to jediný důvod, Widle už byly dost rozhozeny). Na nové instalaci jsem naisnaloval MCE ovládače karty a dal vyhledat kanály, ale MCE NIC NENAŠLO. Najde jen analogové kanály, ale digitální ne. Na internetu jsemnašel nějaký návod, že pomůže nastavit umístění na Slovensko, ale to taky nepomohlo. V dodaném programu AverMedia Center a v programech ProgDVB, DVBViewer vše funguje OK. Jedině MCE nenajde žádné stanice. Potkal se již někdo s tímto problémem? A jak jste ho řešili? Díky.

Odpovědi na otázku

A neodesel na karte digitalni tuner? Treba po bource? Uz jsem podobny pripad videl (analog to prezil, digital byl v kouri...).

v programech AverMediaCenter, DVBViewer a ProgDVB digitál normálně funguje.

Jak se pozná , že je to tunerem, mám na to podezření, nenaladí nic a předtím se mi "ztrácel" signál.
A když-Dá se to opravit a co by to stálo, víte někdo?

Máte výstup přes:anténu k notebooku?

Zapojím anténní přípojku do karty v PC. Spustím vyhledávání třeba v programu ProgDVB, digitální TV to nanlezne. Vypnu tento program a spustím MCE. Dám vyhledat digitální TV, ale nic se nenajde.

Máte dobře nainstalované(DRIVERS)?

Nainstaluju ovládače přímo ze stránek Averu pro Windows 7 (64bit).

Špatně jsem to napsal, instaloval jsem ovládače ze stránek Averu.

No z těchto stránek, ale odsad http://www.avermedia.eu/avertv/cz/Support/Downloa... ... (to je můj typ tuneru)

Zkuste jich:ještě kontaktovat!
http://www.avermedia.eu/avertv/cz/Support/Contact... ...

zkusím, ale spís je nějaký problém v MCE

Nic nepopisuje takový problém...

pouzij DVB wiever a ovladace na tv tuner, nepouzivej MCE to je to same jako bys na net pouzil IE nebo na prehravani videii WIN Media PL

V MCE mi vyhovovalo, že dokud fungovalo, bez problému jsem naladil HDTV (Nova a ČT1). Bohužel na free verzi ProgDVB HD nenaladím a DVBViewer není freeware.

Ale jiste, MCE je na digitalni televizi vyborne.

no jasne to urcite:)

nic proti nez jsem vyzkousel ja osobne cokoliv jinyho tak mi taky pripadalo vyborne

jinak to muze byt nejaka chybka me taky najednou u jineho nove nainstalovaneho pc (pred rokem) to proste nevyhledalo - W7 32 hlavne me nejvice srĐĐo jak to furt neco chtelo z netu stahovat a zucastnovat se atd atd

co digivox ?

potrebujes jen ovladace

a jaky mas tuner ? ja jsem byl spokojen s pinnaclem nano stick a ted jsem potrebobal dalsi k jinemu pc do rodiny tak jsem na zaklade computeru a jejich testu vybral tuner MSI -- ve skutecnosti je pryvym vyrobcem realtek a paneboze to je takovej shit, uz mi ho vratily v czc za jiny ale to je hruza to snad nevyrabi ani v cine ale nekd v pralese nebo co to je takovej shit a ty jejich ovladace kvalita horsi nez acer a to uz je co rict !
- treba mas stejny problem, na poprve to vsecko naladilo pak v pohode a za 3 dny se to prestalo hlasit i pripojovat do win jako zarizeni i do jakychkoliv jinych pc

pokud chces novy kup si pinnacle a pokud se zdejsi stamgasti zacnou smat ze je to zrusene , neni akorat se to misto pinnacle jmenuje PCTV e73

http://ulozto.cz/hledej/...