» Poradna » Programy

MC -- MP3

Chtěl jsem si své audio kazety převést do MP3 a vypálit na CD. K nahrávání jsem použil kazeťák Philips a v PC MisicMatch Jukebox. Objevil se však problém a to vysoký šum. Potřeboval bych vědět jak tento šum odstranit už Jukeboxu nebo dotatečně pomocí nějakého free programu. Děkuji za jakékoliv rady.

Odpovědi na otázku

Vynikající program pro tyto věci je Cool Edit Pro. Dokáže odšumět i odpraskat   nahrávky. Chceš-li podrobný popis, program a rady, napiš. Sabre