Mb s integrovanym cpu

Potrebujem poradiť so zakladnou doskou s integrovanym cpu.pc sa bude využivať na pozeranie tv sem tam gta san andreas,colinmcrae 4,a slabšie hry.neponukajte mi ine. Gigabyte GA-N3150N-D2H a Asus N3150I-C .V JEDNEJ Z NICH BUDE 4GB RAM DDR3 KINGSTON HYPERX WHITE 1600MHZ,60GB SSD KINGSTON.PORADTE JEDNU Z TYCHTO DOSIEK NA CENE NEZALEŽI

Odpovědi na otázku

Kupuješ Atom N3150? Ani zadarmo by som nebral. Síce na videa asi stačí, ale len čisto ako prehrávač. Pracovať by som s tým nechcel. Pochybujem, že integrovaná práve v tak úspornom CPU potiahne San Andreas aj keď je to nenáročná hra

Celeron.+po čase tam chcem pridať gt210/610 1gb

No Bože ...s týmto si moc nezahráte ani tie staré hry

Z kaluže do blata? Nebuď smiešny. Šunt jedno aj druhé aj tretie. Ak chceš rel. lacný PC s malou spotrebou, porozmýšľaj o G4400. Zrejme to na max často nepôjde a tak to spapká zrejme v priemere 30W. Síce viac ako Atom, ale výkon inde, IGP inde, možnosť pridať aj GTX 950, alebo RX 450 ak by si chcel hrať poriadne hry, prípadne ak by si našiel lacno GTX 750, na staré hry asi optimálna GK s krpatým TDP bez príd. napájania (snáď už konečne na bazosi/aukre klesne dosť pod 2000Kč),ak by si vzal dosku s H110, podpora 32 GB, čo nevyužiješ zrejme nikdy (len 16 GB moduly sú ešte drahé), viac SATA konektorov... Do Atomu by so nešiel. Ak by si sa chcel rozšúpnuť, zrejme už takú GT 740 tam nedáš a tá nie je ani v polovici výkonu GTX 750 s pod. TDP

Na take financie nemam pc pojde stale a chcwm to dat do pc skeinky eurocase x101

Aký máš rozpočet?

170€

To je ledva na tlačiareň

Zkusil bych raději J3160DC-ITX.Je to novější a výkonější.

Alebo asrock j3710itx