MB EPoX 8KHA+

Dobry den, chci se zeptat jestli nekdo nevite, kde sehnat $subj. - dival jsem se na stranky velkoobchodu (ProCa, Point(Karma), Herold(TS Bohemia), Fan, Chi) ale nikde jsem ji neneasel - jde mi totiz o to, ze dle cen na zahranicnich serverech se pohybuje nekde na pomezi cen desek PC Chips, pritom treba podle Tom's Hardware nebo Anandtech je jedna z nejlepsich...Odpovidejte pls na mailDIky predemTomahawk

Odpovědi na otázku

Firma Monima s.r.o. je distributor pro CR, je to na strankach epoxu. Najdes je na adrese www.monima.cz

Jo dosky Epox su super (vlastna skusenost). V CR je ich distributorom fy. Abi ( www.abi.cz ), na stranke maju napisane ze su velkoobchod, ale predaju ju i maloobchodne bez problemov, uz som u nich jednu kupoval.