Maxtor OneTouch USB Device

Dobrý den,zdravím Všechny a obracím se na Vás s jedním pro mně gigantním problémem.Kdysi dávno jsem si koupit Externí HDD Maxtor 500Gb a šlapal bez problémů.Před nedávnem jsem si přeinstaloval Windows a od té doby mi nejde pracovat s HDD.Počítač jej jako zařízení najde,píše že zařízení praucje jak má,když ho připojím do usb tak se ozve takovej ten zvuk že se něco připojilo do usb ale to je tak asi vše.V Systému / Správci zařízení je HDD vidět ale nedokážu ho nějak otevřít abych mohl pracovat s jeho obsahem,v Tento počítač se neobjeví ani jeho ikona.USB mám v pořádku,zkoušel jsem tam připojit volant,flashku,lampičku,tiskárnu,mp3 a vše jelo bez problémů,poradí nějaká dobrá duše?

Odpovědi na otázku

a ve sprave disku ho vidis? (tamten pocitac > pravy mysitko > spravovat > sprava disku)

Vyjmout z futrálu, připojit bez USB interface (možná bude potřeba redukce), testovat.

For-nocturne:Děkuji mnohokrát,mohlo mně to napadnout ale aspon je vidět kdo je tu best of the best,ještě jednou děkuji moc,už jsem jej přiřadil a naformátoval,DĚKUJI

za malo, hlavne ze slape