Maxtor OneTouch III Mini 2.5" 160GB

Máte někdo Maxtor OneTouch III Mini 2.5" ? Připojím ho k PC přez dodávaný dvojitý USB kabel a systém ho nemůže najít(XP home).Zdá se,že se disk točí, ale Xp ho nenačte. Zkoušel jsem jej na desktopu i notebooku a nic.Tak se chci zeptat, než ho pošlu na reklamaci.Dík.

Odpovědi na otázku

Mám ten Maxtor, je zapotřebí zkusit kombinovat USB porty, u některého počítače běží jen na jedno USB, někde na dvě, ale někde stačí prohodit zástrčky do různých portů nebo mezi sebou (mezi dvěma určitými porty). Taky jsem zjistil, že mi Maxtor funguje pouze v případě, že ho připojím, až když běží XPčka.
Jinak maximální spokojenost (když jsem předtím sebou tahal 3,5 se zdrojem).

nazdarek,
ja mam 120gb verziu, bezi mi na xp home nonstop..
pripojeny iba cez jeden kabel - cerveny -z dvojice usb kablov. no problemo...
akurat som dal do kybla ten zalohovaci soft co tam bol, lebo nejako nepremaval a zalohujem si teda klasika kedy chcem a co chcem...
v tray mam stale ikonu bezpecne odpojit hardware a odpajam ho tak.