» Poradna » Web a internet

Maxthon.

Přeji hezký den. V minulosti jsem si oblíbil prohlížeč Maxthon. Jednoduchý rychlý a spolehlivý. Použel jsem si ale při instalaci nastavil automatické aktualizace. Po každém startu počítače a následném spuštění Maxthon se otevírá karta "naposledy otevřeno". Zdržuje to, zpomaluje to, tedy to likviduje výhodu prohlížeče. Když budu chtít znát historii prohlížení, mám ji přece přímo v prohlíážeči. Jak mohu tuto "vymoženost" zakázat?!?

Odpovědi na otázku

Stránka pri spustení je voliteľná, po vstupe do Settings v záložke General je Open on startup. Na výber je medzi Homepage (pevne nastavená domovská stránka), New tab (nová karta) a Last Session (naposledy otvorené).

TAK TOHLE JSEM NAŠERL TAKÉ, ALE TAM JE OZNAČENA POUZE DOMOVSKÁ STRÁNKA, NIKOLI TEDY NAPOSLEDY OTEVŘENO. Tak tudy cesta nevede. Na to bych nejspíš přišel. Tedy není to označeno, přesto se to otevírá, ale vedle domovské stránky, tzn. že se otevíreají dvě karty najednou.