Maximální velikost HDD do notebooku Acer Aspire 5110

Zdravím,
potřebuji rozšířit HDD kapacitu v notebooku Acer Aspire 5110. V současnosti je tam Seagate 120GB SATA I s označením ST9120821AS. Chtěl bych tam dát disk stejné značky, ale 250GB SATA II s označením ST9250827AS.

Nevím ale, zda bude disk fungovat korektně. Notebook je cca 3 roky starý s podporou SATA I, na podpoře Acer mi řekli, že mají odzkoušeno 160GB, víc neví. Bude mi tento nový disk fungovat korektně s plnou kapacitou?

Odpovědi na otázku

určite