Maximální teplota Pentium G2020

Dobrý den, jaká je maximální provozní teplota procesoru Intel Pentium G2020? Zkoušel jsem googlit, avšak neúspěšně.Díky

Odpovědi na otázku

Maximální teplota, při které přestávají fungovat polovodičové součástky je něco pod 100°C. Smyslem vaší otázky je jaký tam dát co nejslabší chladič, aby to ještě fungovalo? Nejlépe nepřekračovat 60-70°C

No na něco takoého jsem se ptal ;) tudíž pokud jsem při vytížení obou jader na teplotě pod 60 stupňů tak můžu být v klidu. Díky

nie je to také jasné. Q6700 má T(case): 62, ale coretemp ukazuje bežnú teplotu do 80°C s max možnou 100°C - iná vec je teplota jadra, iná na povrchu

veď tam nie je nič o teplote

toho dementa si nevšímej, on je trochu mimo