» Poradna » Notebooky

Maximální rozlišení externího monitoru - lenovo z560

Zdar,mám notebook lenovo z560 a chci si koupit externí monitor, jaké je maximální možné rozlišení toho monitoru, předem děkuji.S pozdravem já

Odpovědi na otázku

model s geforce 310m - 2048 x 1536model s intel HD šméčkem na tom bude nejspíš stejně ale specifikace jsem nenašelKaždopádně na 4k televizi pro filmy to není ani náhodou, a na hry nemá smysl monitor ani kupovat když oba modely stěží utáhnou hry z roku 2008.

Mam konfiguraci s geforce 410 m

http://www.geforce.com/hardware/notebook-gpus/ge... Maximum Digital Resolution - 2560x1600Maximum VGA Resolution - 2048x1536

děkuji mnohokrát

Pokud nekupuješ 4K i dobrý +2K DELL stačí?