» Poradna » Windows (a jiné OS)

Maximální jas obrazovky je při nabíjení ntb vyšší než bez nabíjení

Ahoj, rád bych se Vás zeptal, zda mi nedokážete poradit s problémem, který mám na svém ntb HP 15-ba062nc, OS Windows 10. Při nabíjení ntb z elektrické sítě je maximální možný nastavitelný jas podstatně vyšší, než když ntb není nabíjen. V nastavení mám nastaven jas na maximální možný.Dokáže někdo poradit, co by mně mohlo pomoci dosáhnout bez nabíjení stejně vysoké úrovně jasu jako bez nabíjení?Za veškeré slušné komentáře a rady předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Buď je to v podrobných nastaveních napájení a nebo to tak nastavil výrobce natvrdo.

Díky za reakci. Tam jsem se právě koukal a jas je zde nastaven na 100% jak při nabíjení, tak bez něj. Zřejmě se tedy jedná o nastavení výrobcem.

Ono to má logiku, displej žere hodně energie. Mimochodem, pokud jsi doma nebo jinde v dosahu zásuvky, tak máš jet vždycky se zdrojem!!!

V nastavení napájení (někde hlouběji) bývají i různá nastavení úspor pro jednotlivá zařízení (ve stylu výkon/spotřeba).

Otevřít okno baterie nastavení jasu při napájení z batrie. Není tam potřeba nic měnit. Jen tím otevřením okna se nastaví 100 procent jasu při odpojení napájení.

V nastevení Radeon - Zobr. zařízení - vypnout Vari-Bright