» Poradna » Programy

Maximální délka anténního kabelu.

Dobrý den, potřeboval bych přes byt propojit účastnickou zásuvku a tv tuner na druhém konci. Chtěl bych se zeptat zda to bude fungovat když spojím 10 metrů + 20 metrů tohoto kabelu. Zda přes to nějaký signál projde. Díky
www.czechcomputer.cz ...

Odpovědi na otázku

Nejaky signal urcite projde, ovsem aky bude je otazne. Ked hlavnym technickym parametrom uvedeneho kabla je jeho dlzka, tak sa da velmi tazko co i len odhadnut co na druhom konci vyleze. Tomu sa hovori skus a uvidis.

No díky snad to bude fungovat, bojím se hlavně toho přechodu

Rekl bych, ze ten prechod je to nejmensi co by te melo trapit. Straty tam nake budou, ovsem dulezitejsi je utlum kabelu jako takoveho, a ten se pocita na metr delky. Cim delsi kabel, tim vetsi utlum, a tim slabsi bude signal ktery pres ten kabel dostanes do tv...