Maximalna velkost disku na maticnej doske??

Vie niekto poradit, ako sa da zistit aky maximalne velky disk sa da pripojit na maticnu dosku?

Odpovědi na otázku

no a typ matičnej dosky je tajomstvo, alebo mi to pošleš mailom?

Da se to zjistit bud v manualu k desce nebo jeste mnohem lepe na strankach vyrobce desky.Kdo by to byl rekl, ze? :o)Pokud byste nebyl ochoten obetovat 15min na cteni manualu nebo webu, muzete sem napsat presny typ desky a nekdo Vam mozna info vyhleda.

...no ja som myslel daky univerzalny software ale neva, no a tie manualy to je jasne, ale su situacie ked to nesedi

Nejsou. Podle typu desky a verze biosu to sedi VZDY.Program Vam to nerekne zadny. Respektive spousta programu Vam rekne typ radice/chipsetu. Pokud znate schopnosti vsech radicu nazpamet, tak to staci.. :o)