MATX Z490 - 256 GB

Zdravím,netušíte o mATX desce na Z490, která by podporovala 256 GB ram? Nalézám akorát plnoformáty ATXka, ale žádné menší ... Díky!

Odpovědi na otázku

A jaký procesor tam chcete dát Intel® Core™ i9-10900 Processorhttps://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/pro... Max Memory Size (dependent on memory type) 128 GB Intel® Core™ i5-10400F ProcessorMax Memory Size (dependent on memory type) 128 GB

ty si riadne mimo.. 64GB ramy ani niesu v predaji

Takové množství RAM může obsloužit a využít leda tak nějaký server. Takže hledej mezi serverovými deskami a procesory.

Předtím mě to necvaklo, ale už jsem našel. Díky