» Poradna » Notebooky

Matný nebo ne ?

https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z51-70-whi... Dobrý den,nevíte prosím jestli je tento notebook matný? A ještě z jakého materiálu je konstrukce? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Konstrukce nevim, ale displej je .... mas to primo na tech strankach, podivej se poradne :)

Tazatel spíš neví co je Antireflexní :)

Je tam napsano antireflexni, alza to tam vysvetluje jako matny.... Pokud to tak je, to nevim, ale alza to tam ma :)

viděla jsem to, ale na některých stránkách bylo zase uvedeno, že je lesklý.. pak to je matoucí

ano vím co je to antireflexní.. na některých stránkách uvádí, že je lesklý, tak pak člověk neví co je pravda a co ne

Nejspíš to je lesklý displej s antireflexní vrstvou.. ale ruku do ohně bych za to nedal :)

Lesk, kartáčovaný kov. ☺

na comfor.cz je napsáno PC + ABS .. nevím co to přesně znamená

prostě plast. PC se krom "počítač" používá jako zkratka pro "polykarbonát" a "ABS" je takový ten samozhášivý tvrdý plast, ze kterého se dělá spousta dílů pro elektroniku vč. předních panelů na mikrověže, přenosné kazeťáky apod.

Nebuď líný a najdi si to sám.