» Poradna » Programy

Máte TIP na dobrý warez se softem ??

jako je :Warez Matrix Full Version Warez Hotdownloadz.com Easywarez.com Downloads! DownloadBoard.com http--www.warezarmy.com-ddl.php freeddl2002  w3z.us - Bookmark us NOW! _free angel SEZNAM !!!!!!!!!!! darksite4u_ best links I- NFO !!!! SUPER Info Warez Nation.com - warez will survive and grow! NO1 Byao.com - Burning prog etc. - NEWest ... _-_ Cool DDL _-_ ... dlpost.com - The Clean Download Post site. 0Dayz.Com - Fresh New Downloads Every Day !

Odpovědi na otázku

a co je to vlastně ten warez?

Poslal jsem Ti seznam do Tvého mailu (doufám,že je pravý)

tisíc děkovných dopisů...

http://www.mikerosoftxp.com - velmi dobre, spoustu veci ma primo u sebe a dal ma vyhledavac na ftps, cracks, serials, ...

Pokud něco hledám, dávám do googlu "Jméno programu" warez, skoro vždy to najdu. Taky je možné zadat "fosi", což je jakási crackerská skupina, která získává plné retail verze.

Skvely tip.Diky.

Vim (tusim) co znamena "trial" verze, to je zkusebni verze ze?Ale nevim co znamena "RETAIL" verze?Prosim o vysvetleni.dekuji.

Retail znamená v překladu maloobchod, takže retail verze je prostě obsah CD, které si můžeš koupit v obchodě. Plus serial number, samozřejmě...

Kde jsi nasbíral takové stránky? Nebo to měl být jenom vtip? Na těch tvých "stránkách" se většinou nedá nic stáhnout, to jsou jenom chytáky na blbce, aby klikali a nic nedostaly!!! Nauč se hledat a pak se můžeš ukázat!!!

až tě přejde ta puberta, tak nám poraď něco užitečnějšího

a není náhodou lepší DC++

DC++ RULLLEZZZ

www.asianwarez.com +  linksdwerkz.6x.to

WWW.kn.vutbr.cz

ano , děkuji Vám všem, my chudí si musíme pomáhat, že...