Máte skúsenosti s motherboardami Biostar?

Otázka je myslím jasná. Ak máte s nimi pozitívne alebo negatívne skúsenosti, podeľte sa prosím s nimi. Uvažujem o nejakej doske s integrovanou grafikou. Túto www.svethardware.cz ... som mal možnosť vydieť a vyzerá celkom schopne. MSI, ASUS a Abit v tejto cenovej kategórií aj tak nestoja za nič, ako je na tom Biostar?

Odpovědi na otázku

Biostar je úplne porovnatelný s ostatnými,high end dosky patria k špičke,low end dosky sú porovnatelné s Asus,Abit,Aopen,ale rozhodne lepšie ako MSI

dík, ešte taký detail, čo hovoríš na tú dosku?

Trocha tak plácač dve na tri?Ja by som tvrdil za špičku:Foxcon a nie Biostar.Mal som mal dosk Abit BE 6,Abit BX133Raid tá odišla po roku.Asus s i815EP-T,Asus P4P800E a súčasný Asus P5B Premium Vista.Ten prvy som už predal a stálefičí.Na druhom pracuje manželka.A ten posledný mám na prácu ja.Dosky MSI stoja za hovno,prepáčte majitelia týchto dosiek ale fakt za ktorím si stojím.Teraz nazpet k otázke.Zober radšej Asus.

MSI bol kedysi špička, ale teraz sa IMHO trochu zhoršili. Ešte šľapem na 5-ročnej MSI KT-266Pro2, aj by som na nej ešte ostal, ale som ju trochen tuningoval a nejako sa mi poserkala. Keď prepnem do BIOSu nastavenia power management, BIOS zamrzne, vo Windowse mi v žiadnom programe (ani v originál od MSI), nechce ukazovať teplotu, napäte a otáčky fanu (okrem CPU). Keď pustím nejakú gamesu, tak je to nestabilne (zrejme nedokáže poriadne napájať AGP). Tak uvažujem o nejakom low-end, s malou spotrebou elektriky, a nové AMD sa mi na to vidia ako stvorené.

to mardzo:kolko tých Biostar dosiek Ti prešlo pod rukami ? Odkedy MSI dosky robia v Číne,sú naozaj nanič,s tým sa dá súhlasiť,Abit posledné roky tiež nieje žiadna sláva,ale je obrovský rozdiel v kvalite,pokial Abit/aj ktorúkolvek inú dosku/ kúpiš napr. v Rakúsku alebo Nemecku a u nás

Zásadně Asus

Na Asus som v low-ende v poslednej dobe počul dosť negatívne reakcie. Po tom, čo to začalo ísť dole s Epoxom a nakoniec skončil, v tomto segmente neexistuje nič poriadne

No ja s nim mam dost tragicke zkusensoti.

Posledni desku co jsem od nich mel neumela ani zkousnout jinej system nez windows.

Protože jsi jouda, tak to bylo asi rukama .

biostar nevim ale u soketu 462 atlon xp tyhle dsky staly za nic. sama reklamace. asus dobra stred abit je moc dobry a msi posledni dobou nestoji za nic proste sunt.

poradim ti ze sve skusenosti nejlepsi j MSI mel sem Asus a kazdej rok sem ji chodil reklamovat koupil jsem si MSi a uz 3 roky bez problemu