» Poradna » Web a internet

Máte problém se službou Uplay? (The Division)

Nejde se připojit k jejich službě už dva dny.Máte také někdo stejný problém?Nelze spustit bez této služby hru The Division.

Odpovědi na otázku

Uplay u mně funguje, zkoušel jsem FarCry Primal, teď zkouším For Honour Beta a jde mi

Díky za info, tak bude vážně problém u mě

přeinstaluj si uplay, snad se chytne

mam stejny problem ostatni hry od Uplay funguji takze problem bude u nich..

Také nejde.. Koupil instaloval a od té doby ještě neodehrál ani vteřinu.. :/ Máte už někdo řešení, nebo info?

Mám problém na Uplay mi to nabízí aby jsem vložil aktivační kod k The Division.Ale jak ho tam vložím Uplay mi napíše že aktivační kod je špatný.Nevím co s tím mám dělat pomůže mi někdo ?