» Poradna » Programy

Máte někdo zkušenosti z Antivirem Sophos Home Security Free?

Zdarec.Máte někdo zkušenosti z Antivirem Sophos Home Security Free?

Odpovědi na otázku

A k čemu?Tohle je také free a zdaleka kvalitnější-https://www.comodo.com/home/internet-security/fr...

No já vím.Já jen že jsem zkusil nainstlovat ten Sophos free. A přijde mi, že tenhle antivir zatěžuje systém snad nejvíc ze všech co jsem zkusil. Zvedlo se mi vytížení paměti z cca 1,5 Gb na 2,4 Gb. A celkově mi přijde teďka notes takovej línej, unavenej. Jinak to Comodo je asi nejlepší volba z free antivirů. Když už teda nějakej.

Tak když chceš i firewall,tak ZoneAlarm+firewall free,ale je možné,že už to opravili nám totiž na Win.10 házel modrou smrt.

ZoneAlarm Antivirus+firewall tak.

Přemejšlim právě Comodo + ZoneAlarm Firewall (samotnej).Mě se Defender ve Win 10 vypínal. Jinak sem s nim problém neměl.

Defender je sice fajn,ale úplně se na něj spolehnout nedá. Občas projedu PC tímto je to podobné jako Defender,ale neinstaluje se to jen pustí a po 10 dnech je nová verze.https://docs.microsoft.com/en-us/windows/security/th...

To Comodo je sice dobrý,ale s ním se do PC nainstsluje plno věci a odinstalovat ho pak dá zabrat.

Na to jsi přišel sám?Pokud jsi klikač tak ano.Rozumní jedinci si vyberou co se nainstaluje.

Tak třeba to už mají jinak já ho měl v PC už víc jak před 10 roků.