» Poradna » Programy

Máte někdo settopbox SIGMATEK DVBR-155?

Jaké s ním máte zkušenosti? Citlivost? Zaujal mě ten USB port (nahrávání) a cena. Má to i anténní výstup? Dívám se na TV přes TV kartu a toto jsem si představoval jako zařízení umožňující nahrávání aniž bych měl zapnutý počítač, případně sledování jednoho programu při paralelním nahrávání jiného.

Odpovědi na otázku

Mam DVBR-155 asi tri dny a zaciname si na sebe zvykat. V porovnani s jinymi set top boxy se mi libi ze ma dva vystupy na scart a zaroveni RF anteni vstup i vystup pro tzv loop. Takze k tomu ucelu co popisujete vyse (nahravat na usb a zaroven sledovat TV pres PC ) je jako stvoreny. Nedostatky ktere jsem pozoroval jsou, chybi cestina pro EPG a trochu neohrabane nastavovani nahravani. Idealni by bylo nahravat pres vyber poradu v EPG, ale tady je nutne naplanovat program, cas od -do.