Mate nekdo Samsung P35 nebo Asus A6700Ne?Je v necem 9800?

U nas se snad ani neprodavaji, videl jsem je na nemeckem online obchodu a nevypadaji spatne, o samsunzich nevim vubec nic, ale az na takt procesoru 1,6Ghz tam mel vse za 1350 euro+slitina magnesia a rozhodne neotrely design,ten Asus v jedne konfiguraci mel zas procak 1,8ghz a to ostatni klasika, taky za 1,35tis eur.Obe s dani.A jeste jedna otazecka, kdyz uz tak prudim, znate nebo videli jste nejaky model nb s ATI9800?Nejake byt musi, pokud by nestaly mnoho, tak na co Alviso?Jsou moc drahe a vykon je temer stejny, PCI-express je rychla ale to okolo ji brzdi, tak na co, SATA tam skoro nikdo do tech strednich nedava.Mozna se mylim...

Odpovědi na otázku

ASUS na 100% ATI 9700 64MB!

ono to bylo spatne polozeno, ta druha otazka v titulku nepatri k te prvni, ja se ptal jsetli nejaky notebook na trhu nema ATI9800, uvedena jiz byla, vychazi z X800, atd, vykonove zase jinde nez 9700, ale proste ji asi nikdo nemontuje, mozna  zahranici...