Máte někdo Rikomagic MK802 III S 8GB, BT?

Pokud někdo vlastníte tuto věc, jak máte vyřešenou klávesnici a myš? Jak jsem pochopil, tak to má Bluetooth, ale to znamená, že přes něj bych mohl připojit buď pouze klávesnici nebo myš. Nebo i kombinované zařízení jako třeba Logitech Wireless Touch Keyboard K400Nebo využít USB tohoto compu a připojit třeba Set Genius Slimstar 8000X, pracující na 2.4 Ghz, což by zase znamenalo, využít pro toto zařízení jediný vstup USB, který ten minicomp má.Nevím co je lepší i z hlediska rušení, dosahu. Nemáte to někdo už vyřešené? Prosím o vaše zkušenosti.

Odpovědi na otázku

Mám jenom Rikomagic MK802 (nemá bluethoot) a vyřešil jsem to tak, že jsem si pořídil malý usb hub (velký asi jako Rikomagic) a je to. Funguje v pohodě a nezabírá místo.

A dokáže ten hub napájet z té Rikomagix USB zásuvky všechna připojená USB zařízení? která USB zařízení používáte a jak se ten hub konkrétně jmenuje?