Máte někdo reproduktor Lamax Beat Street ST-1 ? Prosím o pomoc.

Zakoupil jsem si bluetooth reproduktor Lamax Beat street ST-1 a byl jsem po mnoha kladných recenzích ve velkých očekáváních..Bohužel buď mám vadný kus, anebo je to normální chování tohoto reproduktoru anebo mám dobrý sluch, ale při nízké hlasitosti slyším v módu bluetooth takové divné pískání (vrčení, šumění - nevím jak to popsat), ale je to hodně nepříjemné a tudíž večer např. při usínání je to nepoužitelné. To samé i mluvené slovo. Zkoušel jsem několik zdrojů hudby mobil, PC, notebook, písničky co mám na disku, youtube, online rádia s kvalitním datovým tokem apod. ale prostě ten nepříjemný zvuk je všude. Po propojení line-in je ten zvuk zase jiného charakteru spíš takové vrčení..Ještě by mě zajímalo, zda-li se dá nějak zbavit těch otravných hlasitých hlášek, které hlásí změnu módu či vybití baterie (anebo alespoň nějak uspokojivě ztišit)..Díky moc za odpovědi..

Odpovědi na otázku

Dobrý den, mám s reproduktorem úplně stejné potíže. Vyřešil jste to nějak (reklamace...)? Dnes jsem dostal zpět reklamace svůj kus s výsledkem "závada se neprojevila". Takže plánuju stížnost na výsledek reklamace...

Reproduktor jsem zakoupil před týdnem a mám s ním úplně stejný problém. Když ho připojím přes Bluetooth k jakémukoliv zařízení a hudba hraje potichu, tak divně piská. Asi budu nucen ho vrátit a nevím, jestli vůbec pořídit nový ten samý.

Dnes jsem si reproduktor přinesl domů a kromě ostatních neduhů - zvuk není příliš čistý - jsem si tohoto problému také všiml. V pondělí ho nejspíš nesu zpět do obchodu, zkusím ho vyměnit za Niceboy SOUNDair.Tento reproduktor se zdá být krásnou ukázkou toho, jak jsou uživatelské recenze k ničemu.

Ano mám též ten samý reproduktor lamax a asi má nějakou vadu uz sem dal reproduktor 3 krát na reklamaci a pokaždé mám stejnou vadu na levém repráku mi cvaká reprák ale vždy jen levý zítra jdu vybrat reproduktor z reklamace tak uvidim jak to spravili ale podle mě to už bude dělat furt takže už šetřím na jbl charge 3 i když je tento jbl drahý ale za to se tohle nestává jako na lamax beat street st-1 prosím někdo poradit co se vevnitř přístroje vždy stane děkuji za odpovědi

S reproduktotom nemám taký problém. Mne hrá čisto aj pri nízkej hlasitosti a tie hlášky sa podla mňa vypnúť nedajú iba ak na reproduktore znížim hlas tak sú tiché.

Mně hraje řekl bych dobře, ale za to vždycky, když je ticho (mezi písničkama nebo i uprostřed), tak pak usekne kousek začátku. Dohání mě to k šílenství, takže kdyby měl někdo nějakou radu, tak bych mu byl vděčnej .

Mám stejný problém u repraku od jiného výrobce. Když přehrávam AUX výstupem, tak je to v pořádku.

Ahoj, jediné co umí utlumit šumy je zvýšit hlasitost na telefonu/notebooku a spíš ztišit na přístroji. Pokud třeba telefon ztiším, vysílá "tichý" signál a na repráku dám vysokou hlasitost začne dost šumět, protože reprák si zesiluje slabý zvuk a to je vždy plné šumu. Takže základ je zasílit zdroj a spíš ztišit repráky, pak je šum hodně upozaděný.

Kvalitní datový tok a sračkový repráček nejdou dohromady,ty jsi ale jelito!!!