Master HDD error

Dobrý den, dnes ráno se mi do cesty postavil jistý problém. Po zapnutí PC se mi nenačetl systém a ukázal se mi následující text: http://clip2net.com/s/ib0nB7Počítač mám pro práci a občasné hraní her a tam moje znalosti také končí. Pokud by vás napadla jakákoliv možnost řešení, tak prosím poraďte. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Chyba disku. Pokud nevíš co s tím, tak servis.

No co, odešel disk = spotřební zboží. Vlož nový a obnov na něho systém ze zálohy. Pokud zálohu nemáš = chyba, už víš proč, zbývá reinstalace OS (na nový disk)

Děkuji za radu. Mám tu jeden volný disk a zálohu mám taky. Mohl byste mi prosím stručně popsat, jak systém tedy ze zálohy obnovit na ten nový?

Vložit do PC nový disk > připojit disk se zálohou > nabootovat buďto instalační disk Windows nebo Disk pro opravu systému (umí vytvořit každý PC na kterém běží Windows), zvolit možnost "Oprava systému z dříve vytvořené bitové kopie" a zadat cestu k této záloze na tom ext. disku

Děkuji Vám za ochotu. Odpoledne se do toho pustim.