Mass effect Andromeda

Dobrý den,mám problém s hrou ME Andromeda která mi běží na střední detaily s občasným trháním. Zajímá mě v čem by mohl být problém protože pán který skládá počítače říkal, že se slabším počítačem než mám já rozjede hru na téměř ultra detaily. Mám CPU AMD fx 9370, GPU 6gb GeForce msi a 8 gb rám. Nejedu ve 4k. V doporučených je 16gb ram ale ten pán řekl, že má taky 8gb a jde to v poho. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

6GB geforce? to je GTX1060 6GB? jestli ano, ta to na ultra nedá a pán kecá

Ano přesně ta. Šlo by to s touto sestavou na vysoké a pomohou mi 16gb ramek?

Na vysoké určitě, 16GB by pomohlo, ale jestli máš záseky, máš bordel na disku a ten nestíhá.