» Poradna » Mobily

Marshall Major II BLUETOOTH se nechtějí zapnout pokud nejsou na nabíječce

Dobrý den. O víkendu jsem dal nabíjet sluchátka Marshall Major II Bluetooth a až do včerejšího večera fungovaly normálně. Poté jsem je vypnul a již nejdou zapnout, pokud nejsou na nabíječce. Zkoušel jsem je i nabít. Bohužel beze změny. Může to znamenat, že je již po nich? Nebo jaké jsou možnosti řešení.

Odpovědi na otázku

Dobrý den. O víkendu jsem dal nabíjet sluchátka Marshall Major II Bluetooth a až do včerejšího večera fungovaly normálně. Poté jsem je vypnul a již nejdou zapnout, pokud nejsou na nabíječce. Zkoušel jsem je i nabít. Bohužel beze změny. Může to znamenat, že je již po nich? Nebo jaké jsou možnosti řešení.

Mám sluchátka Marshal major, nejdou mi nabít neboť se mi rozbil konektor ve sluchátkách je možnost to nejde nechat opravit nebo vyměnit konektor? Dekuji za odpověď. Helen