» Poradna » Mobily

Marantz M-CR611 Melody Media

Ahoj ! :)Má někdo zkušenosti s tímto zesilovačem : Marantz M-CR611 Melody MediaOzvučí to kvalitně a hlasitě větší místnost ..?Hrál by s repro JAMO C 95..----------------------------------------------------------------------------Marantz M-CR611 Melody Media2× 60 W (6 Ω)4× 30 W pro reproduktory A, B s individuálním nastavením hlasitostiMarantz Hi-Fi zvukPřehrává CD, WMA, MP3 (CD-R/RW)DAB, DAB+AirPlayPodporuje Spotify ConnectInternetové rádioDLNA 1.5 pro streamování hudebních souborů z PC / NAS2 USB vstupy pro iPhone / iPod a USB flash disk (přední a zadní)Dva digitální optické vstupy pro TV nebo jiné digitální zařízeníVestavěná Wi-Fi s anténouBluetooth s NFCNastavitelné osvětlení čelního paneluSpecifikaceVlastnostiVysoce kvalitní výkonový výstup: 2×60 WKompatibilita s disky CD: CD / CD-R/RW / WMA / MP3Tuner: DAB / DAB+ / FM (RDS)Streamování hudby z PCBluetooth / NFCInternetové rádioAirPlayWindows 8/RT kompatibilnívTuner / Spotify (connect)USB audio (čelní ) / kompatibilní s iPod, iPhoneUSB audio (zadní) / kompatibilní s iPod, iPhonePřehrává z USB: DSD 2,8 / WAV 192 / FLAC 192/ AIFF 192/ ALAC 96Vestavěná Wi-Fi / EthernetWi-Fi nastavení (WPS / WiFi Sharing)Certifikace DLNA (v1.5)Ztrátové formáty: MP3 / WMA / AACBezztrátové formáty: FLAC HD 192/ ALAC 96/ WAV 192/ AIFF 192/ DSD 2,8Gapless přehrávání (FLAC, WAV, DSD)WMM (WiFi Multimedia)Marantz HiFi aplikace (Android, iOS)Tónové korekce: basy / výšky / symetrieOLED displej: 3 řádkyPodsvícení čelního panelu: čtyři barvy nebo vypnuto (bílá, modrá, zelená Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Tyhle bedny znam https://kytary.cz/mackie-cr5bt/HN164221/ a vyrobne udava ze dve bendy na vzdalenost 1m udelaji 103 db [jde o spl vykon, coz neni citlivost. Coz jaksi nikde od tebe nevydim. Dejme tomu ze ten slabsi vykon je pro rms vykon tech jako beden, tak tezko rict, na plno bych cekal ze daji 100db a vice na metr, ale ty je chces krmit zesakem co je nevybudi ani na ten rms vykon. Hlavne takto chces krmit 20kg bedny. Waty nic neznamenaj, kazda bedna dle provedeni a repraku hraje jinak nahlas.Driv napis co chces resit. Ty mackie luxusne ozvucily vstupni halu punkevnich jeskyni a to jde do dvou beden 30w trvale, tj rms vykon. Hlidam to watmetrem, protoze zesak zesiluje v nejakem pomeru a pokud je honis, tak se ti klidne stane ze dalsi skladba je o dost vyce nahlad a neni problem ten vykon slusne prestrelit.Jinak mam u pc yamaha hs8, 8p stredobas a jedna bedna dava trvale 60w rms, s tim ze ma ze zadu pasiv, takze se zesak uvnitr nepali.Hrat ti to co chces bude, zda ten vykon zesaku bude stacit na ty bedny je otazka. Resil bych driv zesak co je opravdu utahne.Co je to vetsi mistnost? Treba hala na punkevkach je velka a urcite vetsi nez nejake 4+1.PS: Ty mackie, tam mam trvale protoze nechci poslouchat creative bugy bordel a vsichni si je pochvaluji [ze jim to doma takto pekne nehraje, pritom jde klidne o dost drazsi hifi] a sam jsem cumel co dokazaly v hale. Pritom jsou to suntova pc s suntovou zvukovkou.

Nebude mat slabe basy?

Proste pokud ten zesak dava 2x60w, coz asi bude uz kapku zkreslovat, tak bych si u net predstavoval bedny co maj rms tak max. 2*40w, tj bedny co maj ve spickach 2x100w. Coz tak nejak odpovida tomu co snesou reprodukrory.Problem je ten ze u studiaku se uvadi relnejsi cistla nez tomu biva zvykem u hifi, tj uvedou spl, rms, a uvedou ti ze tech 37hz daji pri -10db/-3db. U tech jamo to typuji s ohedem na 5p stredobas na -10db.Osobne bych s timto dotazem klidne oslovil jamo, je to ceska firma [pokud se nepletu], tak se domluvis. Chybu neudelas pokud zajdes nekam do hifi bazaru, ktere prodava jetiny s jako firma, tj. nejde o komisy. Takto zjistis zda resis blbost nebo zda to ma smysl.K tem jamo bych cekal zesak co dava tak 2*300w, kdy ho budes honit na polovic a pekne ty bedny utahne.

Osobne bych se nestitil treba techto beden https://www.hifiengine.com/manual_library/heco/preci... , s tim ze i pripadna oprava/repas by stal za to. 12p stredobas ti odehraje vsechno.