» Poradna » Programy

Mapy.cz

Dobrý den, dostal jsem tablet SM T110 (android 4.2.2) a nyní se snažím si ho přizpůsobit podle sebe. Chtěl bych si na něj nainstalovat Mapy.cz a nemohu je na Obchod Play najít. Neví někdo kde je najdu a zda budou na verzi 4.2.2 chodit?

Odpovědi na otázku

Potrebujes Android 4.4 a vyssi...

mapy.cz ... vyžaduje Android 4.4 a vyšší.Takže zkusit najít nějaký update na ten tablet.

"Vyžaduje Android4.4 a vyšší"sorry jako...

Protože máš starý šrot. Bohužel, je sice fajn něco dostat, ale takový dar je k ničemu. Můžeš ho v klidu zahodit, protože na tom už spousta aplikací fungovat nebude.

Děkuji všem za dpovědi. Říká se Darovanému koni nehleď na zuby, takže si ho ponechám a zkusím upgrade.

A jak to asi hodláš provést? Žádný univerzální upgrade, jako u Windows, pro android neexistuje.

mohl bys z toho udělat "gameboy" pro děcka, přenosný přehrávač videa, nebo možná čtečku knih - leckteré starší aplikace sehnat jde. Ale mapy jsou zrovna problém a navíc bys je asi měl držet aktuální...

Ahoj,ve skutečnosti nemáš problém, od Seznamu existuje jiná verze Mapy.cz co se jmenuje Windy maps, rozdíly nejsou velké, měl jsem to na mé ještě starší šunce.https://play.google.com/store/apps/details

Přímo od autorů aplikace:Mapy.cz a Windy Maps jsou tataz aplikace. Je to uplne to same s jinym logem, Nemame prostredky vyvijet dve podobne aplikace.

Všiml jsem si, že je teď u toho uveden jako minimum A4.4, možná je to tím, že je teď verze 2. Určitě mi to ale běželo na A4.3, snad se dá stále stáhnout ta starší verze. A úplně stejné jako mapy.cz to nebylo, třeba plánování tras bylo docela neintuitivní. Akorát mapové podklady byly stejné.

Asi mám dnes záchvat altruismu, tak jsem tu svou starou šunku zapnul.Používal jsem Windy maps v1.1.0 na Androidu 4.1.2.Nějaký archiv starých Windy jsem našel, ale neručím za něj:https://apkpure.com/windy-maps/cz.seznam.wind...

Díky, vyzkouším.

Je to to samé, takže také vyžaduje Android 4.4

Mapy ti chodit asi budou, ale jen verze 2.5.1 nebo 3.5.1 z roku 2015.

Mapy.cz jdou oficiálně stáhnout i pro Váš tablet z této stránky.https://napoveda.seznam.cz/cz/aplikace/aplikace-mapy... Je potřeba stáhnout do tabletu odpovídající soubor s příponou APK, v tabletu v Nastavení povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů, a pak kliknutím ve správci souborů na ten APK soubor aplikaci nainstalovat.

Děkuji za radu, staženo a nainstalováno a funguje to. Díky!!!

Ja jsem pouzill v.5.20, mozna to bude ona.

Zdravím Jirko. Já mám podobný problém, ale s telefonem. Mám starou verzi, kterou už nepodporují. Aplikaci jsme nainstaloval,a le nevím jak stáhnout offline mapy. jak se vám to podařilo? Díky za odpověď.

Zdravím. Já řeším podobný problém, ale na mobil Android 4.4.4. - aplikaci jsem nainstaloval, ale nejdou mi stáhnout konkrétní offline mapy (např. ČR). Máte nějaký nápad jak je stáhnout nebo odkud? Děkuji.

Pral jsem se s tím též, mám 4.4.4 KitKat. jak jsem pátral a pátral, tak letos Seznam umrtvil podporu všech nižších verzí. Podporuje Android pouze 5.0 Lollipop a vyšší. Takže s offline mapami máme na starších verzích smolíka

Tež mi nejdou stáhnout a vypadá to, že zařízli cokoliv co je pod Andoid 5.0