» Poradna » Programy

Mapy

Ahoj,donedávna jsem používal Google mapy, ale postupem času mě začaly aktualizace hrozně štvát, napřed to zabili zrušením offline režimu a teď už to šlo uplně do kytek. Jednou z možností by bylo vytáhnout apk co mám ze zálohy a nainstalovat původní, ale spíš si řikám jestli byste mi doporučili nějaké zajímavé alternativy. V podstatě to chci vyloženě jako mapy (města, ulice atd.). Nejde mi ani tak o funkce navigace. Spíš prostě jako takový podrobný atlas a ideálně pokud možno s možností stažení vybraného úseku k prohlížení offline. Zapomněl jsem napsat, že to chci na mobil s Androidem a klidně to může být i placené. Spíš nechci zbytečně aplikaci, která je zaměřená hlavně na funkce navigace třeba do auta. Takových jsem právě v obchodě Play našel hodně, ale to není to co hledám. Spíš bych chtěl mapy, ve kterých je možné třeba zobrazovat i zajímavé informace o POI apod. Líbí se mi mapy od seznamu, dokonce fungují offline, ale je tam možnost i online zobrazení fotografického, turistické značení atd. - ty by byly ideální, jedinou nevýhodou je, že jsou to mapy jen ČR, a hrubě Evropy, já hledám něco kde je svět.

Odpovědi na otázku

Gmapy pro mobil taky umí offline, nejde ale celá mapa, pouze oblast, na město (okres) ale bohatě stačí a dá se jich stahnout víc